Tekme | Navijaška cona

Tekme
Pregled tekem vseh krogov državnega prvensta Prve lige Telemach. Uživaj v nogometnih video vsebinah iz posamezne tekme.

1. krog

FC Koper2
NK Tabor Sežana1
  • petek
  • 15.07.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Domžale0
NK Celje0
  • sobota
  • 16.07.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor0
NK Radomlje3
  • sobota
  • 16.07.2022
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Olimpija Ljubljana2
NŠ Mura0
  • nedelja
  • 17.07.2022
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
ND Gorica2
NK Bravo0
  • ponedeljek
  • 18.07.2022
    20:15
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica

2. krog

NK Radomlje1
NK Celje1
  • petek
  • 22.07.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor3
ND Gorica2
  • sobota
  • 23.07.2022
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Tabor Sežana0
NK Olimpija Ljubljana1
  • nedelja
  • 24.07.2022
    17:30
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Bravo1
FC Koper0
  • nedelja
  • 24.07.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura4
NK Domžale3
  • nedelja
  • 24.07.2022
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

3. krog

ND Gorica0
NK Radomlje1
  • petek
  • 29.07.2022
    20:15
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Domžale1
NK Tabor Sežana1
  • sobota
  • 30.07.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana1
NK Bravo0
  • nedelja
  • 31.07.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Celje3
NŠ Mura3
  • nedelja
  • 31.07.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
FC Koper2
NK Maribor1
  • nedelja
  • 31.07.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper

4. krog

NK Tabor Sežana1
NK Celje0
  • petek
  • 05.08.2022
    17:30
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Bravo0
NK Domžale1
  • sobota
  • 06.08.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Radomlje1
NŠ Mura1
  • nedelja
  • 07.08.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor0
NK Olimpija Ljubljana2
  • nedelja
  • 07.08.2022
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
ND Gorica1
FC Koper2
  • ponedeljek
  • 08.08.2022
    20:15
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica

5. krog

NK Celje1
NK Bravo0
  • petek
  • 12.08.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NŠ Mura2
NK Tabor Sežana2
  • sobota
  • 13.08.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
FC Koper5
NK Radomlje0
  • sobota
  • 13.08.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Domžale3
NK Maribor2
  • nedelja
  • 14.08.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana2
ND Gorica0
  • ponedeljek
  • 15.08.2022
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

6. krog

NK Radomlje0
NK Tabor Sežana0
  • petek
  • 19.08.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo0
NŠ Mura1
  • sobota
  • 20.08.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
FC Koper0
NK Olimpija Ljubljana2
  • sobota
  • 20.08.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Maribor2
NK Celje2
  • nedelja
  • 21.08.2022
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
ND Gorica0
NK Domžale0
  • ponedeljek
  • 22.08.2022
    20:15
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica

7. krog

NK Tabor Sežana0
NK Bravo4
  • petek
  • 26.08.2022
    17:30
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Celje1
ND Gorica0
  • petek
  • 26.08.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Olimpija Ljubljana2
NK Radomlje1
  • sobota
  • 27.08.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Domžale0
FC Koper2
  • sobota
  • 27.08.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NŠ Mura0
NK Maribor1
  • nedelja
  • 28.08.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

8. krog

ND Gorica0
NŠ Mura0
  • petek
  • 02.09.2022
    16:30
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
FC Koper0
NK Celje2
  • petek
  • 02.09.2022
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Maribor2
NK Tabor Sežana2
  • sobota
  • 03.09.2022
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Olimpija Ljubljana3
NK Domžale2
  • nedelja
  • 04.09.2022
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Radomlje1
NK Bravo1
  • ponedeljek
  • 05.09.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale

9. krog

NK Domžale3
NK Radomlje1
  • petek
  • 09.09.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Tabor Sežana1
ND Gorica3
  • sobota
  • 10.09.2022
    15:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Celje4
NK Olimpija Ljubljana3
  • sobota
  • 10.09.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Bravo0
NK Maribor1
  • nedelja
  • 11.09.2022
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura2
FC Koper1
  • nedelja
  • 11.09.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

10. krog

NK Tabor Sežana0
FC Koper2
  • sobota
  • 17.09.2022
    15:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NŠ Mura2
NK Olimpija Ljubljana3
  • sobota
  • 17.09.2022
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Bravo2
ND Gorica0
  • nedelja
  • 18.09.2022
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Radomlje0
NK Maribor5
  • nedelja
  • 18.09.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Celje2
NK Domžale1
  • nedelja
  • 18.09.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele

11. krog

NK Domžale2
NŠ Mura2
  • sobota
  • 01.10.2022
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana2
NK Tabor Sežana0
  • sobota
  • 01.10.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper2
NK Bravo0
  • sobota
  • 01.10.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
ND Gorica1
NK Maribor4
  • nedelja
  • 02.10.2022
    15:00
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Celje2
NK Radomlje1
  • nedelja
  • 02.10.2022
    17:30
  • Celje
  • Štadion Z'dežele

12. krog

NK Tabor Sežana1
NK Domžale1
  • sobota
  • 08.10.2022
    15:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Maribor0
FC Koper1
  • sobota
  • 08.10.2022
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Bravo6
NK Olimpija Ljubljana1
  • nedelja
  • 09.10.2022
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura3
NK Celje1
  • nedelja
  • 09.10.2022
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Radomlje1
ND Gorica1
  • ponedeljek
  • 10.10.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale

13. krog

NK Celje1
NK Tabor Sežana0
  • petek
  • 14.10.2022
    17:30
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale0
NK Bravo0
  • petek
  • 14.10.2022
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper1
ND Gorica1
  • sobota
  • 15.10.2022
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana1
NK Maribor0
  • sobota
  • 15.10.2022
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NŠ Mura3
NK Radomlje0
  • nedelja
  • 16.10.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

14. krog

NK Maribor0
NK Domžale3
  • sobota
  • 22.10.2022
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Tabor Sežana0
NŠ Mura4
  • nedelja
  • 23.10.2022
    15:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
ND Gorica0
NK Olimpija Ljubljana0
  • nedelja
  • 23.10.2022
    17:30
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Bravo2
NK Celje0
  • ponedeljek
  • 24.10.2022
    16:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Radomlje2
FC Koper2
  • ponedeljek
  • 24.10.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale

15. krog

NK Domžale5
ND Gorica1
  • petek
  • 28.10.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Tabor Sežana2
NK Radomlje1
  • sobota
  • 29.10.2022
    15:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Celje3
NK Maribor3
  • sobota
  • 29.10.2022
    20:15
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Olimpija Ljubljana2
FC Koper1
  • nedelja
  • 30.10.2022
    15:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NŠ Mura1
NK Bravo0
  • sreda
  • 02.11.2022
    16:45
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

16. krog

FC Koper1
NK Domžale1
  • petek
  • 04.11.2022
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
ND Gorica0
NK Celje2
  • sobota
  • 05.11.2022
    15:00
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Radomlje0
NK Olimpija Ljubljana1
  • sobota
  • 05.11.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo2
NK Tabor Sežana1
  • nedelja
  • 06.11.2022
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Maribor5
NŠ Mura1
  • nedelja
  • 06.11.2022
    15:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor

17. krog

NK Bravo1
NK Radomlje1
  • sobota
  • 12.11.2022
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Domžale0
NK Olimpija Ljubljana3
  • sobota
  • 12.11.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Tabor Sežana0
NK Maribor4
  • nedelja
  • 13.11.2022
    13:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Celje1
FC Koper1
  • nedelja
  • 13.11.2022
    15:00
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NŠ Mura2
ND Gorica0
  • nedelja
  • 13.11.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

18. krog

ND Gorica1
NK Tabor Sežana1
  • torek
  • 29.11.2022
    14:00
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Maribor3
NK Bravo0
  • torek
  • 29.11.2022
    18:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Radomlje0
NK Domžale2
  • sreda
  • 30.11.2022
    14:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper0
NŠ Mura0
  • sreda
  • 30.11.2022
    18:00
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana0
NK Celje0
  • četrtek
  • 01.12.2022
    18:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

19. krog

ND Gorica
NK Bravo
  • torek
  • 06.12.2022
    14:00
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Maribor
NK Radomlje
  • torek
  • 06.12.2022
    18:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
FC Koper
NK Tabor Sežana
  • sreda
  • 07.12.2022
    15:00
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Domžale
NK Celje
  • sreda
  • 07.12.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana
NŠ Mura
  • četrtek
  • 08.12.2022
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

20. krog

NK Bravo
FC Koper
  • sobota
  • 10.12.2022
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Tabor Sežana
NK Olimpija Ljubljana
  • nedelja
  • 11.12.2022
    13:00
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Maribor
ND Gorica
  • nedelja
  • 11.12.2022
    15:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Radomlje
NK Celje
  • nedelja
  • 11.12.2022
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NŠ Mura
NK Domžale
  • ponedeljek
  • 12.12.2022
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

21. krog

ND Gorica
NK Radomlje
  • sobota
  • 11.02.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
FC Koper
NK Maribor
  • sobota
  • 11.02.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana
NK Bravo
  • sobota
  • 11.02.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Celje
NŠ Mura
  • sobota
  • 11.02.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 11.02.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale

22. krog

NK Radomlje
NŠ Mura
  • sobota
  • 18.02.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Tabor Sežana
NK Celje
  • sobota
  • 18.02.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Bravo
NK Domžale
  • sobota
  • 18.02.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Maribor
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 18.02.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
ND Gorica
FC Koper
  • sobota
  • 18.02.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica

23. krog

FC Koper
NK Radomlje
  • sreda
  • 22.02.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana
ND Gorica
  • sreda
  • 22.02.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Domžale
NK Maribor
  • sreda
  • 22.02.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Celje
NK Bravo
  • sreda
  • 22.02.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NŠ Mura
NK Tabor Sežana
  • sreda
  • 22.02.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

24. krog

NK Bravo
NŠ Mura
  • sobota
  • 25.02.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Maribor
NK Celje
  • sobota
  • 25.02.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
ND Gorica
NK Domžale
  • sobota
  • 25.02.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
FC Koper
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 25.02.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Radomlje
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 25.02.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale

25. krog

NK Olimpija Ljubljana
NK Radomlje
  • sobota
  • 04.03.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Domžale
FC Koper
  • sobota
  • 04.03.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Celje
ND Gorica
  • sobota
  • 04.03.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NŠ Mura
NK Maribor
  • sobota
  • 04.03.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Tabor Sežana
NK Bravo
  • sobota
  • 04.03.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana

26. krog

NK Radomlje
NK Bravo
  • sobota
  • 11.03.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 11.03.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
ND Gorica
NŠ Mura
  • sobota
  • 11.03.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
FC Koper
NK Celje
  • sobota
  • 11.03.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana
NK Domžale
  • sobota
  • 11.03.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

27. krog

NK Celje
NK Olimpija Ljubljana
  • sreda
  • 15.03.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NŠ Mura
FC Koper
  • sreda
  • 15.03.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Tabor Sežana
ND Gorica
  • sreda
  • 15.03.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NK Bravo
NK Maribor
  • sreda
  • 15.03.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Domžale
NK Radomlje
  • sreda
  • 15.03.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale

28. krog

NK Radomlje
NK Maribor
  • sobota
  • 18.03.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo
ND Gorica
  • sobota
  • 18.03.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Tabor Sežana
FC Koper
  • sobota
  • 18.03.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NŠ Mura
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 18.03.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Celje
NK Domžale
  • sobota
  • 18.03.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele

29. krog

NK Celje
NK Radomlje
  • sobota
  • 01.04.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale
NŠ Mura
  • sobota
  • 01.04.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 01.04.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper
NK Bravo
  • sobota
  • 01.04.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
ND Gorica
NK Maribor
  • sobota
  • 01.04.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica

30. krog

NK Radomlje
ND Gorica
  • sobota
  • 08.04.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor
FC Koper
  • sobota
  • 08.04.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Bravo
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 08.04.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura
NK Celje
  • sobota
  • 08.04.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Tabor Sežana
NK Domžale
  • sobota
  • 08.04.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana

31. krog

NŠ Mura
NK Radomlje
  • sobota
  • 15.04.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Celje
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 15.04.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale
NK Bravo
  • sobota
  • 15.04.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana
NK Maribor
  • sobota
  • 15.04.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper
ND Gorica
  • sobota
  • 15.04.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper

32. krog

NK Radomlje
FC Koper
  • sobota
  • 22.04.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
ND Gorica
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 22.04.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Maribor
NK Domžale
  • sobota
  • 22.04.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Bravo
NK Celje
  • sobota
  • 22.04.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Tabor Sežana
NŠ Mura
  • sobota
  • 22.04.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana

33. krog

NŠ Mura
NK Bravo
  • sobota
  • 29.04.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Celje
NK Maribor
  • sobota
  • 29.04.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale
ND Gorica
  • sobota
  • 29.04.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana
FC Koper
  • sobota
  • 29.04.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Tabor Sežana
NK Radomlje
  • sobota
  • 29.04.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana

34. krog

NK Radomlje
NK Olimpija Ljubljana
  • sreda
  • 03.05.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper
NK Domžale
  • sreda
  • 03.05.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
ND Gorica
NK Celje
  • sreda
  • 03.05.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Maribor
NŠ Mura
  • sreda
  • 03.05.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Bravo
NK Tabor Sežana
  • sreda
  • 03.05.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana

35. krog

NK Bravo
NK Radomlje
  • sobota
  • 13.05.2023
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Tabor Sežana
NK Maribor
  • sobota
  • 13.05.2023
  • Sežana
  • Stadion Rajko Štolfa Sežana
NŠ Mura
ND Gorica
  • sobota
  • 13.05.2023
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Celje
FC Koper
  • sobota
  • 13.05.2023
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 13.05.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale

36. krog

NK Olimpija Ljubljana
NK Celje
  • sobota
  • 20.05.2023
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper
NŠ Mura
  • sobota
  • 20.05.2023
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
ND Gorica
NK Tabor Sežana
  • sobota
  • 20.05.2023
  • Nova Gorica
  • Športni park Nova Gorica
NK Maribor
NK Bravo
  • sobota
  • 20.05.2023
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Radomlje
NK Domžale
  • sobota
  • 20.05.2023
  • Domžale
  • Športni park Domžale