Tekme | Navijaška cona

Tekme
Pregled tekem vseh krogov državnega prvensta Prve lige Telemach. Uživaj v nogometnih video vsebinah iz posamezne tekme.

1. krog

NŠ Mura2
NK Domžale3
  • sobota
  • 22.07.2023
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Bravo2
NK Rogaška0
  • sobota
  • 22.07.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
FC Koper2
NK Olimpija Ljubljana1
  • sobota
  • 22.07.2023
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NK Radomlje0
NK Maribor4
  • nedelja
  • 23.07.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Aluminij2
NK Celje2
  • nedelja
  • 23.07.2023
    20:15
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo

2. krog

FC Koper1
NK Radomlje0
  • sobota
  • 29.07.2023
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NK Olimpija Ljubljana5
NK Rogaška0
  • sobota
  • 29.07.2023
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Domžale1
NK Bravo1
  • nedelja
  • 30.07.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor1
NK Aluminij0
  • nedelja
  • 30.07.2023
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Celje5
NŠ Mura0
  • nedelja
  • 30.07.2023
    20:15
  • Celje
  • Arena Z'dežele

3. krog

NK Rogaška1
NK Domžale2
  • sobota
  • 25.11.2023
    13:00
  • Rogaška Slatina
NK Radomlje0
NK Olimpija Ljubljana4
  • sobota
  • 25.11.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Bravo0
NK Celje2
  • nedelja
  • 26.11.2023
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura0
NK Maribor0
  • nedelja
  • 26.11.2023
    15:00
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Aluminij3
FC Koper2
  • nedelja
  • 26.11.2023
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo

4. krog

NK Olimpija Ljubljana2
NK Domžale1
  • sobota
  • 12.08.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Radomlje0
NK Aluminij2
  • sobota
  • 12.08.2023
    20:15
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Maribor2
NK Bravo1
  • nedelja
  • 13.08.2023
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Celje2
NK Rogaška0
  • nedelja
  • 13.08.2023
    20:15
  • Celje
  • Arena Z'dežele
FC Koper1
NŠ Mura3
  • ponedeljek
  • 14.08.2023
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika

5. krog

NK Bravo0
FC Koper3
  • petek
  • 18.08.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura0
NK Radomlje2
  • sobota
  • 19.08.2023
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Aluminij4
NK Olimpija Ljubljana5
  • sobota
  • 19.08.2023
    20:15
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
NK Rogaška2
NK Maribor2
  • nedelja
  • 20.08.2023
    17:30
  • Krško
NK Domžale1
NK Celje2
  • nedelja
  • 20.08.2023
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale

6. krog

NK Aluminij0
NŠ Mura1
  • petek
  • 25.08.2023
    20:15
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
FC Koper0
NK Rogaška0
  • sobota
  • 26.08.2023
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NK Maribor1
NK Domžale1
  • sobota
  • 26.08.2023
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Olimpija Ljubljana2
NK Celje4
  • nedelja
  • 27.08.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Radomlje1
NK Bravo2
  • nedelja
  • 27.08.2023
    20:15
  • Domžale
  • Športni park, Domžale

7. krog

NK Bravo2
NK Aluminij0
  • sobota
  • 02.09.2023
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Domžale1
FC Koper2
  • sobota
  • 02.09.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Rogaška1
NK Radomlje1
  • nedelja
  • 03.09.2023
    15:00
  • Krško
NK Celje2
NK Maribor0
  • nedelja
  • 03.09.2023
    17:30
  • Celje
  • Arena Z'dežele
NŠ Mura1
NK Olimpija Ljubljana3
  • nedelja
  • 03.09.2023
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

8. krog

NK Aluminij1
NK Rogaška2
  • sobota
  • 16.09.2023
    15:00
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
NŠ Mura1
NK Bravo1
  • sobota
  • 16.09.2023
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Olimpija Ljubljana2
NK Maribor1
  • sobota
  • 16.09.2023
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Radomlje3
NK Domžale1
  • nedelja
  • 17.09.2023
    15:00
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
FC Koper1
NK Celje1
  • nedelja
  • 17.09.2023
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika

9. krog

NK Domžale2
NK Aluminij1
  • petek
  • 22.09.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo4
NK Olimpija Ljubljana2
  • sobota
  • 23.09.2023
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Rogaška0
NŠ Mura2
  • sobota
  • 23.09.2023
    15:00
  • Rogaška Slatina
NK Celje1
NK Radomlje0
  • sobota
  • 23.09.2023
    17:30
  • Celje
  • Arena Z'dežele
NK Maribor0
FC Koper1
  • nedelja
  • 24.09.2023
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor

10. krog

NK Rogaška2
NK Bravo0
  • sreda
  • 27.09.2023
    15:00
  • Rogaška Slatina
NK Celje1
NK Aluminij3
  • sreda
  • 27.09.2023
    17:30
  • Celje
  • Arena Z'dežele
NK Domžale0
NŠ Mura2
  • sreda
  • 27.09.2023
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Maribor3
NK Radomlje1
  • četrtek
  • 28.09.2023
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Olimpija Ljubljana1
FC Koper1
  • četrtek
  • 28.09.2023
    20:15
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

11. krog

NK Bravo3
NK Domžale2
  • sobota
  • 30.09.2023
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura0
NK Celje2
  • sobota
  • 30.09.2023
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Rogaška0
NK Olimpija Ljubljana2
  • nedelja
  • 01.10.2023
    15:00
  • Rogaška Slatina
NK Radomlje1
FC Koper1
  • nedelja
  • 01.10.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Aluminij1
NK Maribor0
  • nedelja
  • 01.10.2023
    20:15
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo

12. krog

NK Celje2
NK Bravo1
  • sobota
  • 07.10.2023
    17:30
  • Celje
  • Arena Z'dežele
NK Maribor3
NŠ Mura1
  • sobota
  • 07.10.2023
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Domžale3
NK Rogaška0
  • nedelja
  • 08.10.2023
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana1
NK Radomlje1
  • nedelja
  • 08.10.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper4
NK Aluminij1
  • nedelja
  • 08.10.2023
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika

13. krog

NK Rogaška0
NK Celje4
  • sobota
  • 21.10.2023
    15:00
  • Rogaška Slatina
NK Domžale0
NK Olimpija Ljubljana2
  • sobota
  • 21.10.2023
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo2
NK Maribor1
  • nedelja
  • 22.10.2023
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Aluminij0
NK Radomlje2
  • nedelja
  • 22.10.2023
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
NŠ Mura2
FC Koper2
  • nedelja
  • 22.10.2023
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

14. krog

NK Celje3
NK Domžale1
  • petek
  • 27.10.2023
    17:30
  • Celje
  • Arena Z'dežele
FC Koper1
NK Bravo1
  • sobota
  • 28.10.2023
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NK Maribor2
NK Rogaška1
  • sobota
  • 28.10.2023
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Radomlje1
NŠ Mura1
  • nedelja
  • 29.10.2023
    15:00
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Olimpija Ljubljana0
NK Aluminij0
  • nedelja
  • 29.10.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

15. krog

NK Rogaška0
FC Koper1
  • sobota
  • 04.11.2023
    13:00
  • Rogaška Slatina
NŠ Mura1
NK Aluminij0
  • sobota
  • 04.11.2023
    15:00
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Domžale1
NK Maribor2
  • sobota
  • 04.11.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo0
NK Radomlje2
  • nedelja
  • 05.11.2023
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Celje0
NK Olimpija Ljubljana1
  • nedelja
  • 05.11.2023
    15:00
  • Celje
  • Arena Z'dežele

16. krog

NK Aluminij1
NK Bravo1
  • petek
  • 10.11.2023
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
NK Radomlje0
NK Rogaška0
  • sobota
  • 11.11.2023
    15:00
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
FC Koper0
NK Domžale0
  • sobota
  • 11.11.2023
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NK Maribor0
NK Celje0
  • nedelja
  • 12.11.2023
    15:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Olimpija Ljubljana1
NŠ Mura0
  • nedelja
  • 12.11.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

17. krog

NK Domžale3
NK Radomlje0
  • sobota
  • 02.12.2023
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo2
NŠ Mura0
  • nedelja
  • 03.12.2023
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Maribor3
NK Olimpija Ljubljana1
  • nedelja
  • 03.12.2023
    15:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Rogaška0
NK Aluminij1
  • sobota
  • 16.12.2023
    13:00
  • Rogaška Slatina
NK Celje2
FC Koper0
  • sobota
  • 16.12.2023
    15:00
  • Celje
  • Arena Z'dežele

18. krog

NK Radomlje0
NK Celje4
  • torek
  • 05.12.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park, Domžale
NK Aluminij0
NK Domžale5
  • sreda
  • 06.12.2023
    15:00
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
FC Koper3
NK Maribor3
  • sreda
  • 06.12.2023
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NŠ Mura3
NK Rogaška1
  • četrtek
  • 07.12.2023
    15:00
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Olimpija Ljubljana1
NK Bravo1
  • četrtek
  • 07.12.2023
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

19. krog

NK Aluminij1
NK Celje3
  • sobota
  • 09.12.2023
    15:00
  • Kidričevo
  • Športni park Kidričevo
NK Bravo3
NK Rogaška2
  • nedelja
  • 10.12.2023
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
FC Koper2
NK Olimpija Ljubljana4
  • nedelja
  • 10.12.2023
    15:00
  • Koper
  • ŠRC Bonifika
NŠ Mura1
NK Domžale0
  • nedelja
  • 10.12.2023
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Radomlje2
NK Maribor2
  • ponedeljek
  • 11.12.2023
    17:30
  • Domžale
  • Športni park, Domžale

20. krog

NK Olimpija Ljubljana2
NK Rogaška2
  • sobota
  • 10.02.2024
    13:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Domžale1
NK Bravo3
  • sobota
  • 10.02.2024
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper0
NK Radomlje1
  • sobota
  • 10.02.2024
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Celje4
NŠ Mura1
  • nedelja
  • 11.02.2024
    15:00
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Maribor7
NK Aluminij0
  • nedelja
  • 11.02.2024
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor

21. krog

NK Aluminij1
FC Koper2
  • petek
  • 16.02.2024
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Rogaška4
NK Domžale1
  • sobota
  • 17.02.2024
    13:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Radomlje1
NK Olimpija Ljubljana3
  • sobota
  • 17.02.2024
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Bravo0
NK Celje0
  • nedelja
  • 18.02.2024
    13:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura0
NK Maribor2
  • nedelja
  • 18.02.2024
    15:00
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

22. krog

NK Radomlje1
NK Aluminij2
  • torek
  • 20.02.2024
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana1
NK Domžale0
  • sreda
  • 21.02.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Celje4
NK Rogaška1
  • četrtek
  • 22.02.2024
    15:00
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Maribor2
NK Bravo1
  • četrtek
  • 22.02.2024
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
FC Koper2
NŠ Mura1
  • sobota
  • 23.03.2024
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper

23. krog

NK Aluminij0
NK Olimpija Ljubljana4
  • sobota
  • 24.02.2024
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Rogaška0
NK Maribor0
  • nedelja
  • 25.02.2024
    13:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Domžale2
NK Celje1
  • nedelja
  • 25.02.2024
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NŠ Mura0
NK Radomlje0
  • nedelja
  • 25.02.2024
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Bravo0
FC Koper0
  • ponedeljek
  • 26.02.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana

24. krog

NK Aluminij2
NŠ Mura0
  • petek
  • 01.03.2024
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Olimpija Ljubljana1
NK Celje1
  • sobota
  • 02.03.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Maribor3
NK Domžale0
  • sobota
  • 02.03.2024
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
FC Koper1
NK Rogaška2
  • nedelja
  • 03.03.2024
    15:00
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Radomlje0
NK Bravo1
  • nedelja
  • 03.03.2024
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale

25. krog

NK Bravo0
NK Aluminij0
  • sobota
  • 09.03.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Celje1
NK Maribor1
  • sobota
  • 09.03.2024
    17:30
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Rogaška1
NK Radomlje0
  • nedelja
  • 10.03.2024
    13:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NŠ Mura1
NK Olimpija Ljubljana1
  • nedelja
  • 10.03.2024
    15:00
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Domžale1
FC Koper0
  • četrtek
  • 18.04.2024
    16:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale

26. krog

NŠ Mura1
NK Bravo2
  • sreda
  • 13.03.2024
    14:45
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Aluminij0
NK Rogaška1
  • sreda
  • 13.03.2024
    16:45
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Radomlje2
NK Domžale0
  • sreda
  • 13.03.2024
    18:45
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper1
NK Celje3
  • četrtek
  • 14.03.2024
    16:45
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Olimpija Ljubljana1
NK Maribor2
  • sreda
  • 17.04.2024
    18:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

27. krog

NK Bravo1
NK Olimpija Ljubljana1
  • sobota
  • 16.03.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Domžale2
NK Aluminij0
  • sobota
  • 16.03.2024
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Rogaška0
NŠ Mura0
  • nedelja
  • 17.03.2024
    13:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Celje2
NK Radomlje1
  • nedelja
  • 17.03.2024
    15:00
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Maribor3
FC Koper1
  • nedelja
  • 17.03.2024
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor

28. krog

NK Rogaška2
NK Bravo0
  • petek
  • 29.03.2024
    15:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Maribor1
NK Radomlje0
  • petek
  • 29.03.2024
    17:30
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Domžale3
NŠ Mura5
  • petek
  • 29.03.2024
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana3
FC Koper2
  • sobota
  • 30.03.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Celje2
NK Aluminij2
  • sobota
  • 30.03.2024
    17:30
  • Celje
  • Štadion Z'dežele

29. krog

NK Aluminij0
NK Maribor2
  • petek
  • 05.04.2024
    20:15
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Rogaška2
NK Olimpija Ljubljana3
  • sobota
  • 06.04.2024
    15:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Radomlje1
FC Koper1
  • sobota
  • 06.04.2024
    17:30
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NŠ Mura1
NK Celje3
  • sobota
  • 06.04.2024
    20:15
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Bravo1
NK Domžale3
  • nedelja
  • 07.04.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana

30. krog

NK Maribor5
NŠ Mura0
  • torek
  • 09.04.2024
    18:45
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Celje2
NK Bravo1
  • sreda
  • 10.04.2024
    14:45
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Domžale0
NK Rogaška1
  • sreda
  • 10.04.2024
    16:45
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana2
NK Radomlje2
  • sreda
  • 10.04.2024
    18:45
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
FC Koper2
NK Aluminij1
  • četrtek
  • 11.04.2024
    16:45
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper

31. krog

NK Rogaška1
NK Celje2
  • sobota
  • 13.04.2024
    15:00
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Bravo1
NK Maribor1
  • nedelja
  • 14.04.2024
    15:00
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NŠ Mura1
FC Koper1
  • nedelja
  • 14.04.2024
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Domžale1
NK Olimpija Ljubljana3
  • nedelja
  • 14.04.2024
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Aluminij1
NK Radomlje1
  • ponedeljek
  • 15.04.2024
    17:30
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij

32. krog

NK Radomlje1
NŠ Mura2
  • sobota
  • 20.04.2024
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana5
NK Aluminij0
  • sobota
  • 20.04.2024
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NK Maribor3
NK Rogaška0
  • nedelja
  • 21.04.2024
    15:00
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Celje2
NK Domžale3
  • nedelja
  • 21.04.2024
    17:30
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
FC Koper0
NK Bravo0
  • nedelja
  • 21.04.2024
    20:15
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper

33. krog

NK Bravo
NK Radomlje
  • sobota
  • 27.04.2024
    17:30
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Domžale
NK Maribor
  • sobota
  • 27.04.2024
    20:15
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Celje
NK Olimpija Ljubljana
  • nedelja
  • 28.04.2024
    15:00
  • Celje
  • Štadion Z'dežele
NK Rogaška
FC Koper
  • nedelja
  • 28.04.2024
    17:30
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NŠ Mura
NK Aluminij
  • ponedeljek
  • 29.04.2024
    17:30
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija

34. krog

NK Aluminij
NK Bravo
  • sobota
  • 04.05.2024
    15:00
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
FC Koper
NK Domžale
  • sobota
  • 04.05.2024
    17:30
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper
NK Maribor
NK Celje
  • sobota
  • 04.05.2024
    20:15
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Radomlje
NK Rogaška
  • nedelja
  • 05.05.2024
    15:00
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Olimpija Ljubljana
NŠ Mura
  • nedelja
  • 05.05.2024
    17:30
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana

35. krog

NK Maribor
NK Olimpija Ljubljana
  • sobota
  • 11.05.2024
  • Maribor
  • Ljudski vrt Maribor
NK Domžale
NK Radomlje
  • sobota
  • 11.05.2024
  • Domžale
  • Športni park Domžale
NK Rogaška
NK Aluminij
  • sobota
  • 11.05.2024
  • Rogaška Slatina
  • Športni center Rogaška Slatina
NK Bravo
NŠ Mura
  • sobota
  • 11.05.2024
  • Ljubljana
  • Športni park Šiška Ljubljana
NK Celje
FC Koper
  • sobota
  • 11.05.2024
  • Celje
  • Štadion Z'dežele

36. krog

NK Olimpija Ljubljana
NK Bravo
  • sobota
  • 18.05.2024
  • Ljubljana
  • Stadion Stožice Ljubljana
NŠ Mura
NK Rogaška
  • sobota
  • 18.05.2024
  • Murska Sobota
  • Mestni stadion Fazanerija
NK Aluminij
NK Domžale
  • sobota
  • 18.05.2024
  • Kidričevo
  • Športni park NK Aluminij
NK Radomlje
NK Celje
  • sobota
  • 18.05.2024
  • Domžale
  • Športni park Domžale
FC Koper
NK Maribor
  • sobota
  • 18.05.2024
  • Koper
  • ŠRC Bonifika Koper