Dres Brava bo v novi sezoni Prve lige Telemach nosil tudi Jon Ficko! Dvaindvajsetletni vezist je s klubom podpisal pogodbo za naslednji dve sezoni z možnostjo podaljšanja za dodatno leto.
"Sem zelo vesel in ponosen ob podpisu za NK Bravo. Fantje in trenerji so me odlično sprejeli, zato sem zelo hitro dobil potrditev tega, kar sem vedel že prej – da gre za urejen in ambiciozen klub. V zadnjih dneh smo opravili nekaj odličnih treningov, pred nami pa je še dovolj časa, da se pred začetkom nove sezone popolnoma uigramo. Veselim se novih izzivov, tako v prvenstvu kot tudi v evropskih kvalifikacijah," je za klubsko spletno stran dejal četrti poletni novinec v moštvu Brava.
Blaž Klarič, podpredsednik kluba, je o dosedanjem članu ajdovskega Primorja dodal: "Jon je še eden izmed mladih slovenskih igralcev, ki so si kljub mladosti nabrali že precej prvoligaških izkušenj. Verjamemo, da se bo hitro vklopil v naš sistem dela in način razmišljanja, zato smo veseli, da se je pridružil naši ekipi. Jon, dobrodošel in veliko uspeha na treningih ter tekmah."
Šiškarjem so se to poletje pridružili Arinze James, Okpo Mazié in Jakob Brunnhofer.
Tekst: PDo
Foto: NK Bravo