Prva liga Telemach in Palma nadaljujeta sodelovanje | Novice | Navijaška cona

Nogometna zveza Slovenije je s Turistično agencijo Palma podpisala novo dvoletno pogodbo, s katero Palma ostaja uradna potovalna agencija Prve lige Telemach. Sodelovanje, ki je steklo v sezoni 2021/22, se uspešno nadaljuje že v peto leto.

Prva liga Telemach in Palma nadaljujeta sodelovanje
prva liga telemach in palma nadaljujeta sodelovanje
Nogometna zveza Slovenije je s Turistično agencijo Palma podpisala novo dvoletno pogodbo, s katero Palma ostaja uradna potovalna agencija Prve lige Telemach. Sodelovanje, ki je steklo v sezoni 2021/22, se uspešno nadaljuje že v peto leto.

Nogometna zveza Slovenije je s Turistično agencijo Palma podpisala novo dvoletno pogodbo, s katero Palma ostaja uradna potovalna agencija Prve lige Telemach. Sodelovanje, ki je steklo v sezoni 2021/22, se uspešno nadaljuje že v peto leto.

Palma vsa ta leta skrbi za logistično podporo prvoligaškim klubom na gostovanjih v evropskih tekmovanjih in se izkazuje kot zanesljiv partner slovenskega klubskega nogometa. Prva liga Telemach iz sezone v sezono pridobiva na kakovosti, prepoznavnosti in obiskanosti tekem, k čemur pomembno prispevajo tudi partnerji, ki dolgoročno verjamejo v slovenski nogomet.

Radenko Mijatović, predsednik Nogometne zveze Slovenije:

»Slovenski klubski nogomet potrebuje stabilne partnerje, ki verjamejo v dolgoročno zgodbo. Palma je eden takih, saj naše sodelovanje uspešno traja že vrsto let. Prva liga Telemach iz sezone v sezono pridobiva na kakovosti in obiskanosti, k čemur pomembno prispevajo tudi podjetja, ki stojijo ob naši strani. Šport in turizem govorita podoben jezik, jezik doživetij, povezovanja in skupnih trenutkov. Prepričan sem, da bomo tudi v prihodnjih dveh sezonah skupaj ustvarjali nove sinergije v korist tekmovanja in slovenskih prvoligaških klubov.«

Matej Knaus, generalni direktor Turistične agencije Palma:

»V Palmi verjamemo, da so uspešna športna partnerstva veliko več kot zgolj sponzorstva. Predstavljajo priložnost za povezovanje z navijači, ustvarjanje nepozabnih doživetij in gradnjo pristnih odnosov. Tako kot šport združuje navijače na tribunah, turizem povezuje ljudi skozi potovanja in nova doživetja. Zato nas veseli, da bomo tudi v prihodnje kot uradna turistična agencija Prve lige Telemach del zgodbe, ki navdušuje številne ljubitelje nogometa po vsej Sloveniji.«

Tekst: NZS/MaK
Foto: NZS/Media24


Ostali prispevki iz Navijaške cone
Bravo z drugim novincem
Dvaindvajsetletni Okpo Mazié je novi član Brava! Krilni napadalec iz Slonokoščene obale je nazadnje igral za francoski Caen, z...
| 3 ure nazaj
Poletje 2026 v Prvi ligi Telemach
Prvoligaši so začeli s pripravami na novo sezono državnega prvenstva. V zbirnem članku sledimo vsem kadrovskim spremembam in...
| 5 ur nazaj
Bozsik ni več trener Nafte 1903
Nogometaši Nafte 1903, ki se po enem letu vračajo v Prvo ligo Telemach, bodo dobili novega trenerja. Lendavčani so potrdili, da...
| 20 ur nazaj