Nogometna zveza Slovenije je s Turistično agencijo Palma podpisala novo dvoletno pogodbo, s katero Palma ostaja uradna potovalna agencija Prve lige Telemach. Sodelovanje, ki je steklo v sezoni 2021/22, se uspešno nadaljuje že v peto leto.
Palma vsa ta leta skrbi za logistično podporo prvoligaškim klubom na gostovanjih v evropskih tekmovanjih in se izkazuje kot zanesljiv partner slovenskega klubskega nogometa. Prva liga Telemach iz sezone v sezono pridobiva na kakovosti, prepoznavnosti in obiskanosti tekem, k čemur pomembno prispevajo tudi partnerji, ki dolgoročno verjamejo v slovenski nogomet.
Radenko Mijatović, predsednik Nogometne zveze Slovenije:
»Slovenski klubski nogomet potrebuje stabilne partnerje, ki verjamejo v dolgoročno zgodbo. Palma je eden takih, saj naše sodelovanje uspešno traja že vrsto let. Prva liga Telemach iz sezone v sezono pridobiva na kakovosti in obiskanosti, k čemur pomembno prispevajo tudi podjetja, ki stojijo ob naši strani. Šport in turizem govorita podoben jezik, jezik doživetij, povezovanja in skupnih trenutkov. Prepričan sem, da bomo tudi v prihodnjih dveh sezonah skupaj ustvarjali nove sinergije v korist tekmovanja in slovenskih prvoligaških klubov.«
Matej Knaus, generalni direktor Turistične agencije Palma:
»V Palmi verjamemo, da so uspešna športna partnerstva veliko več kot zgolj sponzorstva. Predstavljajo priložnost za povezovanje z navijači, ustvarjanje nepozabnih doživetij in gradnjo pristnih odnosov. Tako kot šport združuje navijače na tribunah, turizem povezuje ljudi skozi potovanja in nova doživetja. Zato nas veseli, da bomo tudi v prihodnje kot uradna turistična agencija Prve lige Telemach del zgodbe, ki navdušuje številne ljubitelje nogometa po vsej Sloveniji.«
Tekst: NZS/MaK
Foto: NZS/Media24