Murat Bajraj, ki je kot član Beltincev osvojil naziv kralja strelcev 2. SNL, se bo prvič preizkusil v Prvi ligi Telemach. Petindvajsetletni napadalec je oblekel dres Aluminij, s Kidričani je sklenil dveletni dogovor.
"Mislim, da si vsak igralec želi igrati v Prvi ligi Telemach. Prepričan sem, da je prihod v Kidričevo dobra odločitev, saj gre za korak naprej v moji karieri. Seveda si želim doseči veliko golov, da bom pomagal ekipi. Nekaj novih soigralcev poznam od prej, ekipa me je zelo dobro sprejela. Treningi in pogoji za trening so odlični. Trdo delamo in se veselim novih izzivov," je Bajraj dejal za klubsko spletno stran.
Bajraj je bil v preteklosti član Vidma, Podvincev, Bistrice, velenjskega Rudarja, Fužinarja in dveh avstrijskih nižjeligašev – Klöcha in Gamlitza.
Tekst: PDo
Foto: NK Aluminij