Dudić ni več trener Maribora | Novice | Navijaška cona

Feđa Dudić po seriji skromnih rezultatov ni več trener Maribora! Na sobotnem velikem derbiju z Olimpijo bo mariborsko zasedbo vodil Mitja Pirih.

Dudić ni več trener Maribora
dudić ni več trener maribora
Feđa Dudić po seriji skromnih rezultatov ni več trener Maribora! Na sobotnem velikem derbiju z Olimpijo bo mariborsko zasedbo vodil Mitja Pirih.

Feđa Dudić po seriji skromnih rezultatov ni več trener Maribora! Na sobotnem velikem derbiju z Olimpijo bo mariborsko zasedbo vodil Mitja Pirih.

"Feđa Dudić ni več trener NK Maribor. Na njegovo pobudo je bil ob upoštevanju vseh okoliščin in temeljitem premisleku sprejet sklep o sporazumnem dogovoru o zaključku sodelovanja, ki je trajalo od 1. oktobra 2025," so sporočili iz Ljudskega vrta. Z Dudićem, ki je Maribor vodil na 21 ligaških tekmah, štajersko prestolnico zapuščajo tudi člani strokovnega štaba, Adnan Jahić, Lazar Savić in Jasmin Trnovac.

Kot že zapisano, vodenje ekipe prevzema Mitja Pirih, skupaj z Jasminom Handanovićem in Milanom Vulovićem, štabu pa sta bila priključena še vodja ekipe Blaž Vrhovec in Marko Barun, trener kadetske selekcije.

Mariborčani so sezono 2025/26 začeli pod taktirko Tugberka Tanrivermisa, po hitrem slovesu Turka je vskočil Radovan Karanović, le nekaj dni pa se je v mestu ob Dravi zadržal Radomir Đalović.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Maribor (@nkmaribor)

Tekst: PDo
Foto: MPA


Ostali prispevki iz Navijaške cone
Šesterica zapušča Fazanerijo
Iz soboške Mure so sporočili, da so se po koncu sezone 2025/26 poslovili od šesterice nogometašev. Fazanerijo so zapustili Aljaž...
| 5 dni nazaj
Iz Kidričevega v Sarajevo
Filip Kosi se je po treh letih v "šumi" poslovil od Aluminija, prvič v karieri pa se bo preizkusil na tujem. Bočni branilec je po...
| 6 dni nazaj
Olimpija potrdila slovo še dveh
Ljubljansko Olimpijo ob izteku pogodbe zapuščata še Diogo Pinto in Reda Boultam, so sporočili iz tabora zeleno-belih.
| 6 dni nazaj