Celjani uvodoma do remija, zmaga za Domžale in Nafto 1903 | Novice | Navijaška cona

Celjani so na uvodni tekmi priprav remizirali z Osijekom, Istra 1961 pa je v mrežo Kopra pospravila kar šest žog. Domžalčani so bili na domačem igrišču boljši od Bistričanov, Lendavčani pa so v Kapošvarju s 4:3 premagali Kozarmisleny, vodilno ekipo druge madžarske lige.

Celjani uvodoma do remija, zmaga za Domžale in Nafto 1903
celjani uvodoma do remija, zmaga za domžale in nafto 1903
Celjani so na uvodni tekmi priprav remizirali z Osijekom, Istra 1961 pa je v mrežo Kopra pospravila kar šest žog. Domžalčani so bili na domačem igrišču boljši od Bistričanov, Lendavčani pa so v Kapošvarju s 4:3 premagali Kozarmisleny, vodilno ekipo druge madžarske lige.

Celjani so na uvodni tekmi priprav remizirali z Osijekom, Istra 1961 pa je v mrežo Kopra pospravila kar šest žog. Domžalčani so bili na domačem igrišču boljši od Bistričanov, Lendavčani pa so v Kapošvarju s 4:3 premagali Kozarmisleny, vodilno ekipo druge madžarske lige.

CELJE - OSIJEK 2:2 (1:1)

Strelci: Kvesić (45'), Sešlar (60'); Vrbanac (5'), Jakupović (56').
Celje: Silva (70' Kolar), Nieto (70' Sorensen), Vuklišević (46' Tutyškinas), Nemanič (70' Dulca), Sorensen (46' Kavčič), Zabukovnik (70' Eguaras), Kvesić (70' Kouter), Svetlin (46' Delaurier-Chaubet), Sešlar (70' Lhernault), Brnić (46' Iosifov), Edmilson (70' Svetlin). Trener: Albert Riera.

DOMŽALE - KETY EMMI & IMPOL BISTRICA 2:1

Strelca: Burić (43', 56'); Marsetič (28').
Domžale: Vodišek, Hrvatin, Rantuša Lampreht, Šturm, Magdić, Dovžan Karahodžić, Milić, Krupić, Burić, Lorber, Baruca. Igrali so še: Štubljar, Tadič, Nwankwo, Kranjčič, Zabukovnik, Malov, Hempt, Junčaj, Tolić, Prodanović. Trener: Dejan Dončić.

ISTRA 1961 - KOPER 6:0 (3:0)

Strelci: Jaganjac, Marešić, Lawal, Rozić, Gagua, Heister.

NAFTA 1903 - KOZARMISLENY 4:3

Strelca: Kadrić 3x, Kalnoki Kis; Pesti, Kozics, Kocs-Washburn.

Tekst: PDo
Foto: M24.si


Ostali prispevki iz Navijaške cone
Šesterica zapušča Fazanerijo
Iz soboške Mure so sporočili, da so se po koncu sezone 2025/26 poslovili od šesterice nogometašev. Fazanerijo so zapustili Aljaž...
| 5 dni nazaj
Iz Kidričevega v Sarajevo
Filip Kosi se je po treh letih v "šumi" poslovil od Aluminija, prvič v karieri pa se bo preizkusil na tujem. Bočni branilec je po...
| 6 dni nazaj
Olimpija potrdila slovo še dveh
Ljubljansko Olimpijo ob izteku pogodbe zapuščata še Diogo Pinto in Reda Boultam, so sporočili iz tabora zeleno-belih.
| 6 dni nazaj